Behind Blue Eyes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Behind Blue Eyes

Lost Eyes With Adventures

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Daniel Radcliffe, Hayranlarının Sorularını Yanıtladı

3 posters
YazarMesaj
buse_radcliffe
Üye
Üye
buse_radcliffe

Daniel Radcliffe, Hayranlarının Sorularını Yanıtladı Empty
MesajKonu: Daniel Radcliffe, Hayranlarının Sorularını Yanıtladı   Daniel Radcliffe, Hayranlarının Sorularını Yanıtladı I_icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 3:31 pm

Aktör Daniel Radcliffe, Time dergisine hayranlar tarafından sorulan soruları cevapladı.

Harry ile aranda ne gibi farklılıklar var?

Bence onunla aramda çok büyük farklar var. İkimizde biraz ağır başlıyız ve duygularımızı gösterebiliyoruz. İkimizde asla gömlek giymiyoruz. Arkadaşlarımıza hayatımızda çok büyük bir yer veriyoruz ve sanırım ikimizde oldukça meraklıyız.

Harry'nin muhteşem potları ve kararlarındaki isabetsizlik hakkında ne düşünüyorsun?

Susan Bevins, sen hiçbir gazetecinin bana sormadığı soruyu sordun. Ben onun arkadaşları ile ilişkilerini şüpheli bir sessizlik içinde işlendiğini düşünüyorum. Her daim onunla birlikteler, fakat Harry'de bir parça nankörlük var. Bence Harry hatalı bir karaktere sahip, bazen bencil oluyor ve gerçekten kendi çıkarları dışında bir şeyi düşünmüyor. Her zaman tatlı ve açık biri değil.

Harry Potter filmlerinde oynaman sana çok kaliteli İngiliz oyuncularla oynaman için bir fırsat sundu. Hangisi senin için çok daha önemliydi?

İki kişinin ben de çok büyük etkisi oldu. Birisi; Gary Oldman (Sirius Black), diğeri ise Imelda Staunton (Dolores Umbridge). Bu ikisi çok iyi insanlar ve muhteşem oyuncular.

Melez Prens ve Ölüm Yadigarları arasında büyük farklılıklar var. Karanlık sahneler için ne düşünüyorsun?

Dürüst olmak gerekirse, benim yaptığım iş gayet kolay. En azından bence bir komedi filminde oynamaktan daha kolay. Şu günlerde gerçekten yalnız kalmak ve olabildiğince çok müzik dinlemek istiyorum. Bunlar beni ya kötü bir ruh haline sokar ya da daha verimli çalışmamı sağlar.

Eğer sen Harry Potter'ın yerinde olsaydın, en çok hangi büyüyü kullanmak isterdin?

Aslında istediğim bir büyü değil, ama onunla ilgili bir şey. Şans iksiri olan Felix Felicis'i içmek isterdim. Eğer bunun birazına sahipsen, güzel bir gün geçirmek için kesinlikle içilmesi gerekir.

Sen de bir Harry Potter hayranı mısın?

Aslında kitapların hayranıyım. Filmin şartlarından birisi de bu. Herkesi iyice okumam gerekiyor, tabi ki Harry daha fazla okumalıyım. Kendimi izlemeyi sevmiyorum ve çoğunun da sevdiğini sanmıyorum, ama evet ben de bir hayranım.

J.K Rowling'in kitaplarda biçimlendirdiği entrikalar hakkında ne düşünüyorsun?

Açıkçası onlar ilham verici. Yoksa onlar her zaman şu an oldukları gibi iyi olamazlardı. Edebiyatta bir parça farklı bir türdeler. Orada İngiliz okul tahtaları var. İyi ve kötü şeyler. Gerçek şu ki o geldi ve bir trenle herkesi eşsiz muhteşemlikte bir yolculuğa çıkardı.

Bir film serisinde yeniden başrolü oynar mısın?

Bunu hemen yapmak çok zor. Fakat bir süre sonra, bütün bunlar bittikten sonra, düşünürüm. İyi olabilir
Celal95
Üye
Üye
Celal95

MesajKonu: Geri: Daniel Radcliffe, Hayranlarının Sorularını Yanıtladı   Daniel Radcliffe, Hayranlarının Sorularını Yanıtladı I_icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 3:00 pm

Bir film serisinde yeniden başrolü oynar mısın? diyolar tabi gelirse Harry Potter gibi birşey yine oynar
Verdiklerin için sağol
~SmgPattz.*
Üye
Üye
~SmgPattz.*

MesajKonu: Geri: Daniel Radcliffe, Hayranlarının Sorularını Yanıtladı   Daniel Radcliffe, Hayranlarının Sorularını Yanıtladı I_icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 5:17 pm

Tesekkurler=)

Daniel Radcliffe, Hayranlarının Sorularını Yanıtladı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Daniel Radcliffe Biyografi
» Daniel Radcliffe Resimler
» Daniel Ölüm Yadigarları Çekimlerinden Bahsetti…