Behind Blue Eyes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Behind Blue Eyes

Lost Eyes With Adventures

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sharpay Artık Ashley Olmak İstiyor!

3 posters
YazarMesaj
buse_radcliffe
Üye
Üye
buse_radcliffe

Sharpay Artık Ashley Olmak İstiyor! Empty
MesajKonu: Sharpay Artık Ashley Olmak İstiyor!   Sharpay Artık Ashley Olmak İstiyor! I_icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 3:59 pm

İkinci albümüyle ve farklı imajıyla müzik dünyasına dönen 23 yaşındaki Ashley Tisdale, bundan böyle High School Musical ile anılmak istemiyor.

'Guilty Pleasure' adını taşıyan yeni albümünün tanıtımı için konserler vermeye devam eden Ashley Tisdale, kısa bir süre önce saçını orijinal rengine boyatmış ve imajını değiştirmişti. Genç sanatçı, Billboard'a verdiği röportajda bundan böyle müziğiyle ve esas söylemek istedikleriyle gündemde olmak istediğini belirtiyor.

"Son birkaç sene boyunca herkes beni Sharpay Evans olarak gördü. High School Musical 3'ün çekimleri ve tanıtımı bittikten sonra saçımı eski rengine boyadım. 5 sene boyunca sarışındım; çünkü Disney'nin benden oynamamı istediği karakter bunu gerektiriyordu. Albümümdeki şarkılar üzerinde çalışmaya başladığımda sınırlarımın daha geniş olduğunu düşündüm; kendimi daha rahat ve özgür ruhlu hissettim. Tıpkı High School Musical'dan önce olduğu gibi. İnsanlara benim hakkımda bilmedikleri şeyi göstermek istedim. Albümümün ve imajımın geçmiş senelerin beni nereye getirdiğinin bir ifadesi ve yansıması olmasını, büyüdüğümü göstermesini istedim" diyor Ashley
Sude
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Sharpay Artık Ashley Olmak İstiyor!   Sharpay Artık Ashley Olmak İstiyor! I_icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 4:04 pm

Teşekkürler =)
Miss*Tisdale
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Sharpay Artık Ashley Olmak İstiyor!   Sharpay Artık Ashley Olmak İstiyor! I_icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 7:02 pm

Saol canımm

Sharpay Artık Ashley Olmak İstiyor!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sharpay'e Benzemenin Yolları
» Hilary Artık Daha Kadınsı!
» Sportmen Ashley
» Ashley Tisdale Hakkında
» Ashley Tisdale Fotoğrafları